azelastine (oftalmoloģijas maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Nevalkājiet kontaktlēcas, ja acis ir sarkanas. Ja jūsu acis nav sarkanas, kontaktlēcas jāizņem pirms lietojat šīs zāles. Tāpat, jums vajadzētu nogaidīt vismaz 10 minūtes pēc tam, izmantojot šīs zāles, pirms liekot kontaktlēcu atpakaļ.

Izmantot

Lai saglabātu zāles kā dīglis bez kā iespējams, nepieskarieties aplikatora galu uz jebkuras virsmas (ieskaitot acs). Turklāt, paturiet cieši noslēgtā iepakojumā. Nopietns kaitējums acu un iespējamo redzes zudumu var rasties, lietojot piesārņoto acu pilienus.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

glabāšana

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Uzglabāt pudeli vertikālā stāvoklī.