Azelātskābe aktuāls

Terapeitiskās klase: Antiacne Antibakteriāls

Izmanto Azelātskābe

To var arī izmantot, lai ārstētu citus nosacījumus, ko nosaka ārsts.

Azelātskābe ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, Azelātskābe lieto atsevišķiem pacientiem ar šādu veselības stāvokli

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par Azelātskābe, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret Azelātskābe vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par Azelātskābe ir darīts tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot izmantot Azelātskābe bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot Azelātskābe gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot azelaīnskābi

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Kad krēma, izmantojiet tikai nelielu zāļu daudzumu un piemērot plānu plēvi uz tīras, sausas ādas, kas ir skārusi pinnes. Ir svarīgi, lai berzēt to maigi, bet labi.

Pēc pieteikšanās Azelātskābe krēmu, nomazgājiet rokas arī noņemt jebkuru zāļu lietošanas, kas var palikt uz tiem.

Keep azelaīnskābi prom no acīm, citu gļotādu, piemēram, mutes, lūpu, un iekšpusē deguna, un jutīgās jomas kakla. Ja zāles nejauši nokļūst uz šīm jomām, nomazgāt ar ūdeni uzreiz.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu pinnes pilnībā, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot azelaīnskābi par pilna laika ārstēšanas, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc neilga laika. Ja Jūs pārtraucat lietot azelaīnskābi pārāk ātri, jūsu pinnes var atjaunoties vai pasliktināties.

Par Azelātskābe deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas Azelātskābe. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu Azelātskābe, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jūsu pinnes neuzlabojas 4 nedēļu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Tomēr tas var aizņemt ilgāku laiku nekā 4 nedēļas pirms Jūs novērojat pilnu uzlabošanos jūsu pinnes, pat ja jūs izmantojat zāles katru dienu.

Ja Azelātskābe izraisa pārāk daudz apsārtumu, pīlings, vai sausu ādu, konsultējieties ar ārstu. Tas var būt nepieciešams, lai jūs varētu samazināt vairākas reizes dienā, ka jūs izmantojat zāles vai pārtraukt lietot zāles uz īsu laiku, kamēr jūsu āda ir mazāk iekaisušas.

Ja ārsts ir izdevis citas zāles, kas iedarbojas uz ādu kopā ar Azelātskābe, tas ir labākais, tos piemērot dažādos laikos. Tas var palīdzēt saglabāt savu ādu no pārāk iekaisušas. Arī tad, ja zāles lieto vai tuvu pašā laikā, tie var nedarboties pareizi.

Jūs varat turpināt lietot kosmētiku (make-up), kamēr jūs izmantojat azelaīnskābi pinnes. Tomēr, tas ir labākais, lai izmantotu tikai ūdens bāzes kosmētiku. Arī tas ir labākais neizmantot kosmētiku pārāk stipri vai pārāk bieži. Tie var padarīt jūsu pinnes sliktāka. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Pareiza izmantošana Azelātskābe

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot azelaīnskābi

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Rosacea doksiciklīns, metronidazolu aktuāls, brimonidīna aktuāls, Lotemax, ivermektīna aktuāls, MetroGel, Finacea, Vibramycin, Oracea, Alrex, Doryx, Soolantra

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu, Accutane, tretinoīns aktuāls, izotretinoīnu, Yaz, Yasmin, Orto Tri-Cyclen

Azelātskābe blakusparādības

Azelātskābe aktuāls