azitromicīnu oftalmoloģijas

Terapeitiskās klase: Antibiotiku

Izmanto azitromicīnu

Ķīmiskais klase: makrolīdu

azitromicīnu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par azitromicīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret azitromicīnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Azasite® bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 1 gada vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Azasite® gados vecākiem pacientiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Pirms Izmantojot azitromicīna

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Ārsts Jums pateiks, cik daudz no azitromicīnu lietot un cik bieži. Nelietojiet vairāk zāļu vai to izmantot biežāk nekā ārsts Jums. azitromicīnu nav ilgtermiņa lietošanai.

Lai izmantotu acu pilienus

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu acu infekciju pilnībā, turpināt izmantot azitromicīna par pilnu ārstēšanas laikā, pat tad, ja pazuda Jūsu simptomi, un, pat ja jūtaties labāk pēc dažu pirmo devu. Jūsu infekcija nevar noskaidrot, ja Jūs pārtraucat lietot zāles pārāk ātri. Nepalaidiet garām nevienu devu.

No azitromicīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas azitromicīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu azitromicīnu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzglabāt neatvērtu pudeli ledusskapī. Nesasaldēt. Kad zāles ir atvērts, jūs varat uzglabāt to ledusskapī vai slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas līdz pat 14 dienām.

Jautājiet savam ārstam, cik jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat. Izmetiet neizlietoto zāles pēc 14 dienām.

Ja jūsu acu infekcija neuzlabojas dažu dienu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

azitromicīnu var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse, kas var būt dzīvībai bīstama, un nepieciešama tūlītēja medicīniska palīdzība. Zvaniet savam ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi, nieze, nātrene, aizsmakums, elpas trūkums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutes pēc esat lietojis azitromicīnu.

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar azitromicīnu. Pārtrauciet lietot azitromicīna un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir pūšļu, pīlings, vai atslābināšanās ādas; sarkani ādas bojājumi; smagas pinnes vai ādas izsitumi; čūlas vai čūlas uz ādas, vai drudzis vai drebuļi, kamēr jūs esat izmantojot azitromicīnu.

Nevalkājiet kontaktlēcas, kamēr jūs izmantojat azitromicīna, lai izvairītos no turpmākas acu kairinājumu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pareiza izmantošana azitromicīnu

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Konjunktivīts, Baktēriju ciprofloksacīns oftalmoloģijas, levofloksacīnu oftalmoloģijas, eritromicīns oftalmoloģijas, gentamicīna oftalmoloģijas, tobramicīns oftalmoloģijas, moksifloksacīns oftalmoloģijas, Bacitracīns oftalmoloģijas, TobraDex, Vigamox, Maxitrol, Polytrim

Piesardzības pasākumi, lietojot azitromicīnu

Jaundzimušo konjunktivīts Azasite

azitromicīnu blakusparādības

azitromicīnu oftalmoloģijas