b & o supprettes 16-a (rektāli)

Belladonna ir dabiska viela, kas izgatavots no toksisko auga. Zāļu forma Belladonna ir daudz sekas organismā, piemēram, samazinās muskuļu darbību.

Opijs ir arī dabiska viela, kas izgatavots no sēklām auga. Zāļu forma opija ir opioīdu pretsāpju zāles. Opioīdu dažreiz sauc narkotiska.

Beladonna un opija ir kombinācija zāles lieto, lai ārstētu vidēji smagu vai smagu sāpes, ko izraisa muskuļu spazmas in caurules, kas savieno nieres uz urīnpūsli.

Beladonna un opijs var izmantot arī mērķiem šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jums nevajadzētu lietot Belladonna un opiju, ja Jums ir glaukoma, smagas elpošanas problēmas, smaga aknu vai nieru slimība, krampji, vai ja jums ir nesen lietojuši narkotikas vai alkoholu.

Beladonna un opijs var būt ieradums formēšana. Ļaunprātīga izmantošana ieradums formēšanas zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšanu, vai nāvi.

Nelietojiet Belladonna un opiju, ja esat lietojis MAO inhibitoru pēdējo 14 dienu laikā. Bīstama mijiedarbība varētu notikt. MAO inhibitori ietver izokarboksazīds, linezolīdu, metilēnzilā injekcijas, fenelzīns, rasagilīnu, selegilīnu, tranilcipromīns, un citi.

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jums ir alerģija pret Belladonna vai opija, vai ja jums ir

smagas astmas vai elpošanas problēmas

krampji

glaukoma

smaga aknu vai nieru slimība

nosprostošanās kuņģa vai zarnu; vai

ja jūs dzēra alkoholu pēdējo pāris stundu laikā.

Lai pārliecinātos Belladonna un opija ir droši jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

sirds slimība

palielinātas prostatas

nosprostojums jūsu gremošanas traktā (kuņģa vai zarnu)

vairogdziedzera traucējumi

vēsture galvas traumas, smadzeņu audzējs, vai krampju

bijušas garīgās slimības vai psihoze

vēsture narkomānija vai alkohola

alerģija pret atropīnu vai jebkuru narkotisko sāpju medicīnā (hidrokodona, morfīna, oksikodona, oxycontin, Vicodin, uc); vai

ja Jūs lietojat kālija bagātinātāju tabletes vai kapsulas.

Beladonna un opija ir vairāk var izraisīt elpošanas problēmas vecākiem pieaugušajiem un cilvēkiem, kuri ir smagi slimi, nesaņem pietiekamu uzturu, vai citādi novājinātiem.

Nav zināms, vai šīs zāles būs kaitēt nedzimušajam bērnam. Ja jūs izmantojat opiju grūtniecības laikā, Jūsu bērns var kļūt atkarīga no narkotikām. Tas var izraisīt dzīvībai bīstamas abstinences simptomus bērnam pēc piedzimšanas. Dzimušajiem atkarīga ieradums formēšana zāles var būt nepieciešama medicīniska ārstēšana vairākas nedēļas. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību.

Nav zināms, vai beladonna un opija nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nekad nelietojiet Belladonna un opija lielākām summām, vai ilgāk nekā norādītais. Pastāstiet ārstam, ja zāles, šķiet, vairs nedarbojas, kā arī mazināja sāpes.

Opium var būt ieradums formēšana, pat regulāri devās. Nekad dalīties zāles ar citu personu. Nepareiza ar narkotisko sāpju zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšana vai nāves, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes. Pārdot vai atdot šīs zāles ir pretlikumīga.

Nelietojiet taisnās zarnas svecīte ar muti. Tā ir lietošanai tikai savā taisnajā zarnā.

pirms un pēc ievietošanas taisnās zarnas svecīte nomazgājiet rokas.

Mēģināt iztukšot zarnu un urīnpūšļa tieši pirms izmantojot beladonna un opija svecīte.

Noņemiet iesaiņojumu pirms ievietošanas svecīte. Jāizvairās no šī svecīte pārāk garš vai tas būs izkausēt jūsu rokās.

Guļus uz muguras ar jūsu ceļgaliem uz augšu pret jūsu krūtīs. Uzmanīgi ievietojiet svecīte savā taisnajā zarnā apmēram 1 collu, norādīja galu vispirms.

Lai iegūtu labākos rezultātus, palikt guļus uz pāris minūtēm. Svecīte kusīs ātri un jums vajadzētu justies maz vai nav diskomfortu, turot to. Neizmantojiet vannas vismaz stundu pēc tam, izmantojot svecīte.

Dzert daudz ūdens, lai novērstu aizcietējumus, lietojot Belladonna un opiju.

Beladonna un opijs taisnās zarnas ir visbiežāk izmanto 1 vai 2 reizes dienā. Nelietojiet svecītes vairāk nekā 4 reizes dienā. Sekojiet ārsta norādījumiem. Zvaniet savam ārstam, ja simptomi neuzlabojas, vai ja stāvoklis pasliktinās, lietojot šīs zāles.

Nepārtrauciet lietot Belladonna un opiju pēkšņi pēc ilgstošas ​​lietošanas, vai jūs varētu būt nepatīkamas abstinences simptomus. Jautājiet ārstam, kā, lai izvairītos no abstinences simptomus, ja Jūs pārtraucat lietot Belladonna un opiju.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas. Neatdzesēt un iesaldēt svecītēm. Vaicājiet farmaceitam, kā pareizi rīkoties ar jebkuru neizmantoto svecītēm, kas vairs nav vajadzīgi.

Sekot summu medicīnā lieto no katra jaunā piedāvājuma. Beladonna un opija ir narkotiku ļaunprātīgas izmantošanas, un jums ir jāapzinās, ja kāds izmanto jūsu zāles nepareizi vai bez receptes.

Tā beladonna un opija lieto sāpju, jums nav iespējams palaist garām devu. Izlaist jebkuru aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību vai zvaniet Poison palīdzības līniju 1-800-222-1222. Beladonna un opija pārdozēšana var būt letāls, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes. Pārdozēšanas simptomi var ietvert lēna elpošana, smagu miegainību, precīzi skolēnus un koma.

Šīs zāles var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Izvairieties no braukšanas vai apkalpot mehānismus, kamēr jūs zināt, kā beladonna un opija skars jūs. Reibonis vai smaga miegainību var izraisīt kritienus vai citus negadījumus.

Nekļūtu pārkarsēts vai dehidrētu slodzes laikā un karstā laikā. Šīs zāles var samazināt svīšanu, un jums var būt vairāk tendētas uz karstuma dūriens.

Alkohola lietošana var palielināt dažas blakusparādības Belladonna un opija.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas: hives; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtraukt lietot šīs zāles un izsauktu ārstu, ja Jums ir

vājš vai sekla elpošana

gaismas vada sajūta, piemēram, jūs varētu iet ārā

paātrināta sirdsdarbība

sāpīga vai apgrūtināta urinēšana

maz vai nav urinēšanas; vai

smags aizcietējums un sāpes vēderā.

Biežas blakusparādības var būt

miegainība, reibonis

neskaidra redze

slikta dūša, vemšana, vieglas aizcietējums

viegla izsitumi vai nieze

sausa mute; vai

palielināta jutība pret gaismu.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām, lai FDA pie 1-800-FDA-1088.

Šo zāļu lietošana ar citām zālēm, kas padara jūs miegains vai lēni jūsu elpošana var izraisīt bīstamas vai dzīvībai bīstamas blakusparādības. Pirms Belladonna un opiju ar miega tableti, narkotisko pretsāpju zāles, muskuļu relaxer, vai zāles pret trauksme, depresija, vai krampju jautājiet savam ārstam.

Citas zāles var mijiedarboties ar Belladonna un opija, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

 Cerner Multum, Inc Versija: 3.02. Pārskatīšanas datums: 2015/05/05, 10:21:46.