b-plex 100 injekcijas

Katrs ml satur: tiamīna hidrohlorīds 100mg, riboflavīns 5 ‘fosfāts Nātrija 2mg, piridoksīna hidrohlorīds 2mg, Dekspantenols 2mg, niacinamīda 100 mg ar benzilspirtu 2% kā konservantu injekciju ūdens. Nātrija hidroksīds un / vai sālsskābe, iespējams, ir izmantoti, lai noregulētu pH.

Jutība pret sastāvdaļām mans notiek (skatīt BRĪDINĀJUMIEM) uzskaitīti. Lietošana jāpārtrauc pēc ievērošanu nevēlama reakcija. Sāpes pēc intramuskulāras injekcijas var minēt.

Parenterāli medikamentu jāpārbauda vizuāli attiecībā uz daļiņu saturu un krāsas maiņu pirms ievadīšanas, kad šķīdums un konteiners permint (Skatīt Kā komplektā).

Fāzes atdalīšana dēļ samazināta šķīdība var rasties noteiktos apstākļos kuģošanas vai glabāšanai (piemēram, nejauši sasalšanas), kas var ražot redzamas daļiņas. Nelietojiet produktu, ja tie nav atkārtoti izšķīdina par sasilšanu līdz ķermeņa temperatūrai un kratīšanas labi.

Saldēšanas no produkta, var kļūt tumšāka šķīduma sakarā ar to, riboflavīns satura. Krāsa neietekmē drošību vai produkta efektivitāti.

Ražojis; Bioniche Teo .; Inverin, Co Galway, Ireland

Sagatavoja datums: 2001. gada jūlijs

Pārskatīts: 2007. gada maijs

0415L103