b2-400

Riboflavīns ir B2 vitamīns. Vitamīni ir dabiskas izcelsmes vielas, nepieciešami daudzi procesi organismā. Riboflavīns ir svarīga uzturēšanu daudzu organisma audos.

Riboflavīns lieto, lai ārstētu vai novērstu trūkumus riboflavīns.

Riboflavīns var izmantot arī nolūkā šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Ievērot visus norādījumus uz jūsu zāļu etiķetes un iepakojuma. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām medicīniskām, alerģijas, un visas zāles, ko lietojat.

Jautājiet ārstam vai farmaceitam, ja tas ir droši, lai jūs varētu izmantot šīs zāles, ja Jums ir citas slimības, īpaši

žultspūšļa slimību; vai

ciroze vai cita aknu slimība.

Riboflavīns tiek uzskatīts iespējams droši lietot grūtniecības laikā, bet jūsu devu vajadzības var būt atšķirīga šajā laikā. Jums nevajadzētu lietot Riboflavīns bez ārsta konsultācijas, ja esat grūtniece.

Riboflavīns tiek uzskatīts iespējams droši lietot, bet māsu, un jūsu devu vajadzības var būt atšķirīga šajā laikā. Nelietojiet Riboflavīns bez ārsta konsultācijas, ja Jūs barojat bērnu ar krūti.

Nedod Riboflavīns bērnam bez ārsta konsultācijas.

Izmantot tieši tā, kā norādīts uz etiķetes, vai kā noteicis ārsts. Nelietot lielākām vai mazākām summām vai ilgāk, nekā ieteikts.

Ieteicamā uztura pabalsts riboflavīns palielinās līdz ar vecumu. Sekojiet veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja norādījumus. Jūs varat arī konsultēties biroju uztura bagātinātājiem no National Institutes of Health, vai ASV Lauksaimniecības departamenta (USDA) Nutrient Database (agrāk “ieteicamo diennakts devu”) saraksti

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību vai zvaniet Poison palīdzības līniju 1-800-222-1222.

Sekojiet Jūsu veselības aprūpes sniedzēja norādījumus par jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz pārtiku, dzērieniem, vai darbības.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes alerģiskas reakcijas: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir caureja vai pastiprināta urinēšana. Tie varētu būt pazīmes, ka jūs izmantojat pārāk daudz riboflavīns.

Riboflavīns var izraisīt jūsu urīnu pārvērst dzelteni oranžā krāsā, bet tas parasti nav kaitīgs blakusparādība.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām, lai FDA pie 1-800-FDA-1088.

Citas zāles var mijiedarboties ar riboflavīna, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

 Cerner Multum, Inc Versija: 3.01. Pārskatīšanas datums: 2015/12/14, 01:16:20.