dāvana dzimšanas diena

Terapeitiskās klase: ēstgribas nomācošas, centrālas darbības

Izmanto dāvana dzimšanas diena

Ķīmiskais klase: Amfetamīns Saistītās

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Izmantot phentermine nav ieteicama bērniem no 16 gadu vecuma un jaunāki. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību phentermine gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas aknu, nieru vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem phentermine.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot dāvana dzimšanas diena

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur phentermine. Tas nedrīkst būt raksturīgi dāvana dzimšanas diena. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja esat lietojis pārāk daudz no šīs zāles, tas var kļūt par ieradumu veidojošo (izraisa garīgu vai fizisku atkarību).

Šīs zāles ir pieejamas četros veidos: kapsulas, sairšanas tabletes, paildzinātu darbības kapsulas un tabletes. Uzmanīgi sekojiet dozēšanas norādījumus veidā jūs izmantojat.

Norīt pagarināts darbības kapsula veselumu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

Veikt disintegrating tableti ar ēdienu vai bez tā. Pārliecinieties, ka jūsu rokas ir sausa, pirms pieskaršanās tableti. Novietojiet tableti uz augšu mēles uzreiz pēc izņemšanas no pudeles. Būtu kūst ātri. Pēc tam, kad tablete ir izkusis, norīt vai veikt malku ūdens.

Rūpīgi ievērojiet ārsta norādījumus par pazeminātu kaloriju diētu plānu un regulāru fizisko slodzi. Konsultējieties ar savu ārstu pirms uzsākt vingrojumu programmu.

Lai izvairītos no nepatikšanām ar miegu, veikt pēdējo devu dienā apmēram 4 līdz 6 stundas pirms gulētiešanas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana phentermine

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un nerada nevēlamus efektus.

Nelietojiet phentermine, ja jūs lietojat arī līdzīgas zāles, piemēram, benzphetamine, diethylpropion, mazindols, phendimetrazine, Bontril® vai Didrex®. Nelietojiet šīs zāles, ja lietojat MAO inhibitoru (MAOI), piemēram, izokarboksazīds (Marplan®), fenelzīns (Nardil®,), selegilīnu (Eldepryl®) vai tranilcipromīns (Parnate®), vai arī, ja esat izmantojis MAOI ietvaros pēdējo 14 dienu laikā. Izmantojot šīs zāles kopā var izraisīt nopietnas nevēlamas sekas.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Šīs zāles var būt ieradums formēšana. Ja jūs domājat, ka šīs zāles nedarbojas pareizi, kad esat veikusi to uz pāris nedēļām, nav palielināt devu. Tā vietā, sazinieties ar savu ārstu.

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja pamanāt samazinājumu par savu spēju īstenot, vai arī ja jums samaņu, ir sāpes krūtīs, pietūkums kājām vai zemākas kājām, vai problēmas ar elpošanu. Tie var būt simptomi ir ļoti nopietna sirds vai plaušu problēmas.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Šīs zāles var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Diabēta pacientiem var pamanīt izmaiņas asins vai urīna cukura pārbaudēm. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot dāvana dzimšanas diena

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu un nonprescription (pār-the-counter) zāles, uztura bagātinātājus, augu aizsardzības līdzekļus vai zāles apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis, un sinusa problēmas. Nelietojiet alkoholu, kamēr Jūs lietojat šīs zāles.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Dāvana dzimšanas diena blakusparādības

Dāvana dzimšanas diena-P (phentermine)

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs 4 Daži potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Svars Loss phentermine, Victoza, Contrave, Megace, megestrols, Belviq, Saxenda, Qsymia, liraglutīds, oxandrolone, phentermine / topiramāts

Aptaukošanās Alli, phentermine, amfetamīns, Contrave, metamfetamīns, Belviq, Saxenda, Qsymia, liraglutīds, orlistats, Desoxyn, Xenical