Ikviens var iegūt ādas vēzi

Tiešsaistes pasūtīšanas sistēma publikācijām.

Pasūtiet bezmaksas ikviens var iegūt ādas vēzi brošūru

Nē. Ikviens var saņemt ādas vēzi. Tas ir vairāk izplatīta starp cilvēkiem ar gaismas (godīga) ādas toni, bet ādas vēzis var skart ikvienu. Ādas vēzis var ietekmēt gan vīriešiem, gan sievietēm. Pat pusaudži un, retos gadījumos, jaunākiem bērniem var attīstīties ādas vēzi.

Kaut tumša āda nedeg saulē tikpat viegli kā gaišu ādu, visi ir risks saslimt ar ādas vēzi. Pat cilvēki, kas nedeg ir risks saslimt ar ādas vēzi. Tas nav svarīgi, vai jūs uzskatāt, jūsu āda gaiši, tumši, vai kaut kur pa vidu. Jums ir risks saslimt ar ādas vēzi. Atrodoties saulē var kaitēt jūsu ādu. Sunlight rada kaitējumu, izmantojot ultravioleto vai UV stariem, (tie veido tikai vienu daļu no saules gaismas). Divas daļas, UV, UVA un UVB, var gan izraisīt bojājumus ādā. Arī saule nav vienīgais iemesls ādas vēzi. Ir arī citi iemesli. Tieši tāpēc ādas vēzi var atrast vietās uz ķermeņa nekad pakļauta saulei.

Kad ādas vēzis ir konstatēts, sākumā, tā var ārstēt vieglāk.

Ir daudz dažādu veidu ādas vēzi (piemēram, melanomas un bazālo šūnu ādas vēzi). Katram tipam izskatās citādi. Arī ādas vēzis cilvēkiem ar tumšu ādu bieži vien izskatās atšķiras no ādas vēža cilvēkiem ar gaišu ādu. Izmaiņas uz ādas ir visizplatītākais pazīme ādas vēzi. Tas var būt jebkurš jauns pieaugums uz ādas, iekaisis, kas nav dziedēt, vai pārmaiņas vecā izaugsmi.

Ja pamanāt izmaiņas uz ādas, redzēt savu ārstu. Vai nav jāgaida, kamēr izmaiņas izskatās vairāk uzlabotas ādas vēzi šajās fotogrāfijas.

Vai ārsts pārbaudīt jūsu ādu, ja jums ir bažas par pārmaiņām .; Jūsu ārsts var paņemt paraugu, par savu ādu, lai pārbaudītu vēža šūnas.

Jautājiet savam ārstam par savu risku saslimt ar ādas vēzi

Palikt saulē, cik vien iespējams. Kad vien iespējams, izvairīties no saskarsmes ar sauli no; 10:00-16:00 Ja jūs strādājat vai spēlēt ārpus, tad …

Nelietojiet sauļošanās gultas, sauļošanās kabīnes vai sauļošanās lampas un neapmeklējiet.

Irene Ekwede A dermatoloģija medmāsa pie klīniskais centrs, runā par ādas vēža risku minoritātēm un cilvēkiem ar tumšāku ādu.