netipiski depresijas simptomi

Depresija, kas uz laiku pacēlāji, atbildot uz labas ziņas vai pozitīvu notikumu, pastiprināta ēstgriba, kas var izraisīt svara pieaugumu, Palielināta vēlme gulēt, parasti vairāk nekā 10 stundas diennaktī; Heavy, svina sajūta rokās vai kājās, kas ilgst stundu vai vairāk diena – sajūta, ka atšķiras no noguruma, jūtīgums noraidīšanu vai kritiku, kas ietekmē jūsu attiecības, sociālo dzīvi vai darbu

Kad apmeklēt ārstu

Kad, lai saņemtu neatliekamo palīdzību

Depresijas simptomiem var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Galvenās pazīmes un simptomi var ietvert

Citi simptomi var arī būt daļa no atipiskas depresijas, piemēram,

Daži pētnieki ir sākuši domāt par netipisku depresiju, kas ir daļa no lielāka apakšgrupu reaktīvu depresīviem traucējumiem – depresija izraisa kā reakcija uz ārējiem notikumiem vai apstākļiem.

Netipisks depresija var rasties kā iezīme smagas depresijas vai vieglas, ilgstošu depresiju (dysthymia). Simptomi netipisku depresiju var pārklāties ar citiem apakštipiem depresija, piemēram, melanholisks vai trauksmes distresa depresiju.

Dažiem cilvēkiem, pazīmes un simptomi netipisku depresiju var būt smagas, piemēram, sajūta pašnāvību vai nespēj to darīt pamata ikdienas ikdienas darbībām.

Ja jūtaties nomākts, veikt iecelšanu, tiklīdz jūs varat redzēt savu ārstu. Netipisks depresija var pasliktināties, ja tā netiek ārstēta. Ja jūs esat nevēlas ārstēties, konsultējieties ar draugu vai mīļoto cilvēku, veselības aprūpes speciālists, ticībā līderis, vai kāds cits jūs uzticaties.

Ja jūs domājat, ka jūs varat ievainot sevi vai pašnāvības mēģinājums, nekavējoties apmeklētu ārstu vai vietējo neatliekamās palīdzības numuru.

Arī apsvērt šīs iespējas, ja jums ir domas par pašnāvību

Ja mīlēja viens vai draugs draud mēģina pašnāvību vai ir veikts mēģinājums

Bezmiegs, nekārtīgas ēšanas, piemēram, bulīmija, pārmērīgas ēšanas vai ekstremālos pārtikas ierobežojumiem; Poor ķermeņa tēlu un baidoties, ka tauku, galvassāpes un citas sāpes un sāpes

Pārliecinieties, ka kāds paliek ar šo personu, Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu vai vietējo neatliekamās palīdzības numuru, vai, ja jūs varat darīt droši, veikt personu uz tuvākās slimnīcas neatliekamās palīdzības numurs