pinnes cēloņi

Faktori, kas var pasliktināt pinnes

Četri galvenie faktori izraisa pinnes

pinnes mīti

Pinnes parasti parādās uz sejas, kakla, krūtīm, muguras un pleciem. Šie ādas jomas ir visvairāk eļļa (tauku) dziedzeri. Pinnes rodas, ja matu folikulu kļūt pieslēgts ar naftas un atmirušās šūnas.

Matu folikulu ir savienotas ar naftas dziedzeri. Šie dziedzeri izdalīt eļļainu vielu (sebum), lai eļļot matus un ādu. Sebum parasti ceļo gar matu vārpstām un caur atverēm no matu folikulu uz virsmas ādu.

Kad jūsu ķermenis rada pārsnieguma summu sebum un atmirušās šūnas, divas var veidot matu folikulu. Tie veido mīkstu spraudni, radot vidi, kur baktērijas var attīstīties. Ja aizsērējis poru kļūst inficēti ar baktērijām, iekaisumu rezultātiem.

Pieslēgts poru var izraisīt folikuls sienas izspiesties un radīt Whitehead. Vai spraudnis var atvērt uz virsmas, un var aptumšot, izraisot pinne. Pinne var izskatīties netīrumiem iestrēdzis porās. Bet patiesībā poru ir pārslogotas ar baktērijām un eļļu, kas kļūst brūns, kad tas ir pakļauts gaisā.

Pimples ir izvirzīti sarkani plankumi ar baltu centru, kas attīstītu kad bloķēta matu folikulu iekaist vai inficēti. Šķēršļi un iekaisums, kas attīstās dziļi matu folikulu ražot cistu līdzīgu kupris zem virsmas ādu. Citas poras jūsu ādas, kuras ir atveres sviedru dziedzeri, parasti nav iesaistīti pinnes.

Šie faktori var izraisīt vai saasināt esošo gadījumu pinnes

Šie faktori ir neliela ietekme uz pinnes