pinnes dzīvesveids un mājas aizsardzības līdzekļi

Jūs varat mēģināt, lai novērstu vai kontrolētu vieglu pinnes ar nonprescription produktu labu pamata ādas kopšanas un citu pašaprūpes paņēmieniem

Mazgāt problemātiskās jomas ar maigu tīrīšanas. Divas reizes dienā, izmantot jūsu rokas, lai nomazgājiet seju ar maigām ziepēm un siltu ūdeni. Ja jums mēdz attīstīt pinnes ap jūsu aukla, šampūns matus katru dienu.

Izvairieties no dažiem produktiem, piemēram, sejas krūmāji, astringents un maskām, jo ​​tie mēdz kairināt ādu, kas var pasliktināt pinnes. Pārmērīgs mazgāšana un attīrīšana arī var kairināt ādu. Un būt maigs, bet skūšanās skarto ādu.

Mēģiniet pār-the-counter pinnes produktus nožūt lieko eļļu un veicināt pīlings. Meklējiet produktus, kas satur benzoilperoksīdu kā aktīvo vielu. Jūs varētu arī mēģināt produktus, kas satur sēru, rezorcīna vai salicilskābi. Nonprescription pinnes zāles var izraisīt sākotnējo blakusparādības – piemēram, apsārtums, sausumu un lobīšanos – kas bieži vien uzlabot pēc pirmā mēneša, izmantojot tos.

Pārtikas un zāļu pārvalde brīdina, ka daži tautas nonprescription pinnes losjoni, tīrīšanas līdzekļi un citi ādas izstrādājumi var izraisīt retu, bet nopietnu reakciju.