potītes sāpes, kad pie ārsta

Jūsu potītes ir sarežģīts tīkls kauli, saites, cīpslas un muskuļi. pietiekami spēcīga, lai segt savu ķermeņa svaru un ļauj jums, lai pārvietotos, jūsu potītes var būt tendētas uz kaitējumu un sāpes.

Jūs varētu sajust sāpes iekšpusē vai ārpus jūsu potītes vai pa Ahileja cīpslu, kas savieno muskuļus jūsu apakšstilbu jūsu papēža kaulu. Lai gan vieglas potītes sāpes bieži reaģē arī uz mājas ārstēšanu, tas var prasīt laiku, lai atrisinātu. Jums vajadzētu redzēt savu ārstu smagu potītes sāpes, it īpaši, ja tā izriet traumas.

Ir stipras sāpes vai pietūkums, ir vaļēja brūce vai smaga kroplība, ir infekcijas pazīmes, piemēram, apsārtums, siltumu un maigumu skartajā zonā vai drudzis virs 100 F (37.8 C); Nevar likt svaru uz jūsu kājām

Lūdziet tūlītēju medicīnisku uzmanību, ja jūs

Pat salīdzinoši labdabīgs potītes traumas var būt diezgan sāpīgs, vismaz sākumā. Tas parasti ir droši izmēģināt mājas aizsardzības uz brīdi.

Ieplānot biroja apmeklējumu, ja jūs

Daudziem potītes traumu, pašapkalpošanās pasākumi atvieglot sāpes. piemēri

Pašaprūpes

Pat ar labāko aprūpi, jums var būt dažas potīšu pietūkums, stīvums vai sāpes, it īpaši pirmā lieta, no rīta, vai pēc tam, kad esat bijis aktīvs, vairākas nedēļas.

apmeklējiet savu ārstu

Ir pastāvīgs pietūkums, kas nav uzlabot pēc divām līdz piecām dienām mājās ārstēšanas; ir pastāvīgas sāpes, kas nav uzlabot pēc vairākām nedēļām

Rest. Saglabājiet svaru off savu potīti, cik vien iespējams. Ņemt pārtraukumu no jūsu parasto darbību;. Ice. Novietojiet ledus iepakojuma vai maiss saldētu zirņu jūsu potītes 15 līdz 20 minūšu laikā trīs reizes dienā;. Saspiešana. Izmantojiet kompresijas pārsēju, lai samazinātu tūsku;. Pacēlumu. Pacelt savu kāju virs līmenī jūsu sirds, lai palīdzētu samazināt pietūkums;. Over-the-counter pretsāpju. Narkotikas, piemēram, ibuprofēnu (Advil, Motrin IB, citi) un naproksēnu nātrija (Aleve) var atvieglot sāpes un atbalsta dzīšanu.