pretiekaisuma līdzekļiem, nesteroīds (oftalmoloģijas maršruts), pirms lietojat

alerģija

pediatrisks

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Šīs zāles ir pētīta tikai pieaugušajiem, un nav specifiska informācija par to lietošanai bērniem.

Šīs zāles ir pārbaudītas un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā viņi dara jaunākiem pieaugušajiem.

Lai gan pētījumi par iedzimtu defektu nav darīts grūtniecēm pēc lietošanas šo zāļu acī, ziņoja oftalmoloģijas pretiekaisuma zāles nav izraisīt iedzimtus defektus vai citas problēmas. Pētījumi nav veikti ar dzīvniekiem, kas saņem pretiekaisuma zāles pa muti daudzumos, kas ir daudz lielāka nekā summas, ko izmanto acs. Šīs zāles neizraisīja iedzimtus defektus šiem pētījumiem. Tomēr tie samazināja svaru vai palēnināja izaugsmi augļa un izraisīja citas, nopietnākas, kaitīgu ietekmi uz augli, kad tie tika dota summas, kas bija pietiekami liels, lai radītu kaitīgo iedarbību uz māti. Arī tad, kad šīs zāles tika dota dzīvniekiem vēlu grūtniecības laikā, viņi palielināja garumu grūtniecības vai ilgstoša darba.

Nav zināms, vai kāds no šiem medikamentiem nokļūst mātes pienā, kad tie tiek ievietoti acs. Diklofenaks, indometacīns, un suprofen nokļūst mātes pienā, ja tie ir, ir iekšķīgi. Nav zināms, vai flurbiprofēns nokļūst mātes pienā, kad tas ir iekšķīgi. Tomēr, šīs zāles nav pierādīts, radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Geriatric

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

grūtniecība

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Zīdīšanas

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Citi Medical Problēmas

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši