pretiekaisuma līdzekļiem, nesteroīds oftalmoloģisko

Izmanto šīs zāles

Oftalmoloģijas pretiekaisuma zāles lieto acī, lai mazinātu problēmas, kas var rasties laikā vai pēc dažu acu operācijas veidu. Dažreiz, skolnieks acs kļūst mazāka operācijas laikā. Tas padara grūtāku ķirurgs sasniegt dažas jomas acs. Dažas no šīm zālēm, tiek izmantoti, lai palīdzētu novērst. Arī daži no tiem tiek izmantoti pēc acu operācijas, lai mazinātu sekas, piemēram, iekaisumu vai tūskas (pārāk daudz šķidruma acī).

Šīs zāles var lietot arī citiem apstākļiem, kas nosaka jūsu oftalmologa (acu ārsta).

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Šīs zāles ir pētīta tikai pieaugušajiem, un nav specifiska informācija par to lietošanai bērniem.

Šīs zāles ir pārbaudītas un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā viņi dara jaunākiem pieaugušajiem.

Lai gan pētījumi par iedzimtu defektu nav darīts grūtniecēm pēc lietošanas šo zāļu acī, ziņoja oftalmoloģijas pretiekaisuma zāles nav izraisīt iedzimtus defektus vai citas problēmas. Pētījumi nav veikti ar dzīvniekiem, kas saņem pretiekaisuma zāles pa muti daudzumos, kas ir daudz lielāka nekā summas, ko izmanto acs. Šīs zāles neizraisīja iedzimtus defektus šiem pētījumiem. Tomēr tie samazināja svaru vai palēnināja izaugsmi augļa un izraisīja citas, nopietnākas, kaitīgu ietekmi uz augli, kad tie tika dota summas, kas bija pietiekami liels, lai radītu kaitīgo iedarbību uz māti. Arī tad, kad šīs zāles tika dota dzīvniekiem vēlu grūtniecības laikā, viņi palielināja garumu grūtniecības vai ilgstoša darba.

Pirms šo zāļu lietošanas

Nav zināms, vai kāds no šiem medikamentiem nokļūst mātes pienā, kad tie tiek ievietoti acs. Diklofenaks, indometacīns, un suprofen nokļūst mātes pienā, ja tie ir, ir iekšķīgi. Nav zināms, vai flurbiprofēns nokļūst mātes pienā, kad tas ir iekšķīgi. Tomēr, šīs zāles nav pierādīts, radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantot

Nelietojiet šīs zāles biežāk, vai uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Nelietojiet atliekas zāles nākotnes acu problēmas, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Ja noteikta veida infekcija ir klāt, lietojot šīs zāles var infekcija sliktāk un, iespējams, izraisīt acu bojājumus.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Valkājot mīkstās (hidrogēls) kontaktu ar diklofenaka laikā ir radījusi smagas kairinājums (apsārtums un nieze) dažiem cilvēkiem. Tāpēc, nav valkāt mīkstās kontaktlēcas laikā, ka Jums tiek ārstēti ar diklofenaka.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pareiza šī produkta lietošanu

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi Lai gan šo zāļu lietošanas