pretsāpju kombinācija, acetaminofēns / salicilāts (orāli) apraksts un zīmolu

Acetaminofēns un salicilāts kombinācija zāles mazinātu sāpes un mazinātu drudzi. Tos var izmantot, lai mazinātu gadījuma sāpes, ko izraisa vieglu iekaisumu vai artrīts (reimatisms). Acetaminofēns, aspirīns, un kofeīns kombinācija var arī izmantot, lai mazinātu sāpes, kas saistītas ar migrēna galvassāpes.

Ne acetaminofēns ne Salicilamīds ir tikpat efektīvs kā aspirīns ārstējot hroniskas vai stipras sāpes vai citus simptomus, ko izraisa iekaisumu vai artrīts. Daži no šiem kombinētās zāles nesatur aspirīnu. Pat tiem, kas satur aspirīnu nedrīkst saturēt pietiekami, lai būtu efektīvi ārstē šos nosacījumus.

Daži ziņojumi liecina, ka acetaminofēns un salicilāti izmanto kopā var izraisīt nieru bojājumus vai vēzi nierēs vai urīnpūslī. Tas var notikt, ja tiek veikti liela apjoma abu zāļu kopā ļoti ilgu laiku. Tomēr, ņemot parastos apjomus šo kombināciju zāles uz īsu laiku nav pierādīts, ka izraisa šīs nevēlamās sekas. Arī šie efekti ir maz ticama vai nu acetaminofēns vai salicilāta izmanto atsevišķi, pat ja tās ir lielas summas ir veikti ilgu laiku. Tāpēc, ilgstošai lietošanai, to var labāk izmantot vai nu acetaminofēns vai salicilātu, bet ne abas, ja vien jums ir zem ārsta aprūpē.

Pirms dot jebkādu kombināciju zāles bērnam, pārbaudiet lietošanas etiķeti ļoti uzmanīgi. Dažas no šīm zālēm ir pārāk spēcīga lietošanai bērniem. Ja neesat pārliecināts, vai kāds konkrēts produkts var dot bērnam, vai ja Jums ir kādi jautājumi par summu, lai dotu, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Šīs zāles ir pieejamas bez receptes. Tomēr ārsts var būt īpašas instrukcijas par pareizu devu šīm zālēm par savu veselības stāvokli.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Kapsulas, Tabletes, kapsulas, Liquid pildījumu; Packet

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Gados vecākiem cilvēkiem var būt biežāk nekā jaunākiem pieaugušajiem attīstīt nopietnas nieru problēmas, ja tās veic lielu daudzumu šo kombināciju zāles uz ilgu laiku. Tādēļ, tas ir labākais, ka vecāka gadagājuma cilvēki nedrīkst lietot šīs zāles par vairāk nekā 5 dienas pēc kārtas, ja vien tie ir saskaņā ar ārsta aprūpē.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Geriatric

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

citas Mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Citi Medical Problēmas

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat savu zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

dozēšana

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietojiet šīs zāles ar ēdienu vai pilnu glāzi (8 unces) ūdens, lai samazinātu iespēju kuņģa darbības traucējumus.

Ja vien citādi norādījis Jūsu ārsts

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku, vai lielās devās, ārsts vajadzētu pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ir īpaši svarīgi, lai vecāka gadagājuma cilvēkiem, kam var būt biežāk nekā jaunākiem pieaugušajiem attīstīt nopietnas nieru problēmas, ja tās veic lielu daudzumu šīs zāles ilgu laiku.

glabāšana

Sazinieties ar savu ārstu

Nelietojiet kādu no kombinācijas saturošu zāļu aspirīnu 5 dienas pirms operācijas, tai skaitā zobu ķirurģija, ja vien norādījis Jūsu ārsts vai zobārsts citādi. Aspirīna šajā laikā var izraisīt asiņošanu problēmas.

Pārbaudiet etiķeti visu pār-the-counter (OTC), nonprescription un recepšu medikamentu jūs tagad veikt. Ja kāds no tiem satur acetaminofēns, aspirīns, citi salicilāti, piemēram, bismuta subsalicilātu (piemēram, Pepto Bismol) vai magnija salicilāta (piemēram, Nuprin Muguras sāpēm kapsulas) vai salicilskābes (šajā dažos šampūnos un ādas izstrādājumu), sazinieties ar savu veselības aprūpi profesionāli. Izmantojot jebkuru no tiem kopā ar šīm zālēm var izraisīt pārdozēšanu.

Kuņģa problēmas var būt biežāk notikt, ja jūs dzert trīs vai vairāk alkoholisko dzērienu, kamēr lietojat aspirīnu. Arī aknu bojājums var būt biežāk notikt, ja jūs dzert trīs vai vairāk alkoholisko dzērienu, kamēr lietojat acetaminofēns.

Ņemot noteiktas citas zāles kopā ar acetaminofēns un salicilātiem var palielināt izredzes nevēlamu efektu. Risks būs atkarīgs, cik daudz katra zāles jūs lietojat katru dienu, un no tā, cik ilgi jūs lietojat zāles kopā. Ja Jūsu ārsts vai zobārsts vada jūs lietot šīs zāles kopā regulāri, izpildiet savus norādījumus rūpīgi. Tomēr nelietojiet kādu no šīm zālēm kopā ar kādu no šiem kombināciju medikamentu ilgāk nekā dažas dienas, ja vien ārsts nav vērsta jums to darīt, un pēc jūsu progress

Šis ir bufera veidos šo kombinēto zāļu antacīdu var glabāt citus zāļu iedarbību. Ja jums ir nepieciešams veikt bufera formu šīm zālēm, un jūs arī lietojat kādu no šīm zālēm, pārliecinieties, lai ņemtu buferētās acetaminofēns un salicilāta kombinācija zāles

Ja Jūs lietojat caureju, kas satur celulozi, neņemiet to 2 stundu laikā šīs zāles laikā. Ņemot caureju un šīs zāles cieši kopā var padarīt šo zāles mazāk efektīva, novēršot salicilātu tajā tiek absorbēts Jūsu organismā.

Acetaminofēns un salicilāts kombinācijas var traucēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātiem. Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pateikt atbildīgā persona, ja esat lietojis kādu no šiem kombinācijas zāļu pēdējos 3 vai 4 dienu laikā. Ja iespējams, tas ir labākais, lai izsauktu laboratoriju, kur tests tiks veikts apmēram 4 dienas pirms laika, lai uzzinātu, vai zāles var ņemt 3 vai 4 dienas pirms testa laikā.

Pacientiem ar cukura diabētu

Par pacientiem, kuri lieto viens no produktiem, kas satur kofeīnu

Ja jūs domājat, ka jūs vai kāds cits var būt pārdozēšanas gadījumā jāveic šīs zāles, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz. Ņemot pārdozēšanas par salicilāta var izraisīt bezsamaņu vai nāvi. Pirmais simptoms aspirīna pārdozēšanas var zvana vai buzzing ausīs. Citas pazīmes ir krampji (lēkmes), dzirdes zudums, apjukums, smagu miegainību un nogurumu, smaga uztraukums vai nervozitāte, un neparasti ātra vai dziļa elpošana. Pazīmes smagas acetaminofēns pārdozēšanas var neparādīties līdz tiek pieņemts 2 līdz 4 dienas pēc pārdozēšanas, bet ārstēšana, lai novērstu aknu bojājumus vai nāvi, ir uzsākta 24 stundas vai mazāk pēc tam tiek pieņemts pārdozēšana laikā.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.