sasto-valproiskābi

Ir ziņots Hepatotoksicitāte (dažos gadījumos letālas), kas parasti notiek pirmo 6 terapijas mēnešu laikā pacientiem, kuri saņem valproātu, un tā atvasinājumi. Bērni, kas jaunāki par 2 gadiem un pacientiem ar iedzimtu mitohondriju slimība, ir ievērojami palielināts risks saslimt ar letālu hepatotoksicitāte. Lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar zināmiem mitohondriju traucējumiem, ko izraisa mitohondriju DNS polimerāzes gamma (POLG) mutāciju un bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem, kurā ir klīniski ir aizdomas mitohondriju traucējumi. Nespēja citu pretkrampju ir vienīgā norāde par valproāta lietošanu pacientiem, vecākiem par 2 gadiem ar iedzimtu mitohondriju slimību. Veikt POLG mutāciju skrīningu klīniski indicēts. Uzraudzīt pacientus rūpīgi un veikt aknu funkcijas testus pirms terapijas un pēc tam biežiem intervāliem, īpaši pirmajos 6 mēnešos. Valproāts var ietekmēt kognitīvo attīstību ar pirmsdzemdību iedarbības un rada lielas iedzimtas anomālijas, jo īpaši nervu caurulītes defekti (piemēram, spina bifida). Valproātu nedrīkst lietot uz sievieti reproduktīvajā vecumā, ja zāles ir būtiska, lai viņas veselības stāvokli vadību. Dzīvībai bīstama pankreatītu ziņots gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri saņem valproātu. Gadījumi ir notikuši drīz pēc uzsākšanas, kā arī vairākus gadus pēc lietošanas. Ja pankreatīts tiek diagnosticēta, valproāts būtu parasti jāpārtrauc.

Ir ziņots Hepatotoksicitāte (dažos gadījumos letālas), kas parasti notiek pirmo 6 terapijas mēnešu laikā pacientiem, kuri saņem valproātu, un tā atvasinājumi. Bērni, kas jaunāki par 2 gadiem un pacientiem ar iedzimtu mitohondriju slimība, ir ievērojami palielināts risks saslimt ar letālu hepatotoksicitāte. Šiem pacientiem līdz 2 gadu vecumam, valproāts nātrija jālieto ar īpašu piesardzību kā vienīgo līdzekli. Lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar zināmiem mitohondriju traucējumiem, ko izraisa mitohondriju DNS polimerāzes gamma (POLG) mutāciju un bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem, kurā ir klīniski ir aizdomas mitohondriju traucējumi. Nespēja citu pretkrampju ir vienīgā norāde uz divalproeksu nātrija pacientiem, kas vecāki par 2 gadiem ar iedzimtu mitohondriju slimību. Veikt POLG mutāciju skrīningu klīniski indicēts. Uzraudzīt pacientus rūpīgi un veikt aknu funkcijas testus pirms terapijas un pēc tam biežiem intervāliem, īpaši pirmajos 6 mēnešos. Valproāts var ietekmēt kognitīvo attīstību ar pirmsdzemdību iedarbības un rada lielas iedzimtas anomālijas, jo īpaši nervu caurulītes defekti (piemēram, spina bifida). Valproātu nedrīkst lietot uz sievieti reproduktīvajā vecumā, ja zāles ir būtiska, lai viņas veselības stāvokli vadību. Dzīvībai bīstama pankreatītu ziņots gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri saņem valproātu. Gadījumi ir notikuši drīz pēc uzsākšanas, kā arī vairākus gadus pēc lietošanas. Ja pankreatīts tiek diagnosticēta, valproāts būtu parasti jāpārtrauc.

Izmanto Alti-valproiskābes

Terapeitiskās klase: Antimanic

Farmakoloģiska klase: histone Deacetylase inhibitors

Ķīmiskais klase: valproiskābi (klase)

Valproiskābi lieto arī, lai ārstētu mānijas fāzi bipolāriem traucējumiem (manic depresija), un palīdz novērst migrēna galvassāpes.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Pirms Izmantojot Alti-valproiskābes

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību valproiskābes bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem ar epilepsiju, kas jaunāki par 10 gadiem, un bērniem ar migrēnu jaunāki par 12 gadiem. Sakarā ar valproiskābi toksicitāti, lietot bērniem līdz 2 gadu vecumam ir nepieciešama ļoti piesardzīgi.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību valproiskābes gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nevēlamas sekas (piemēram, trīce vai neparasta miegainība), kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem valprojskābi.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur valprojskābi. Tas nedrīkst būt raksturīgi Alti-valproiskābes. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus ieliktni. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Norīt Ilgstošas ​​atbrīvošanās kapsulas un mutvārdu kapsulas veselas, uzdzerot glāzi ūdens. Vai nav sadalīts, smalcināt vai košļāt. Jūs varat lietot šīs zāles kopā ar ēdienu, lai samazinātu kuņģa sajukums.

Pasākums mutvārdu šķidrums zāles ar marķētas mērīšanas karoti, šļirces, vai zāles kauss.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana valproiskābes

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu cieši, kamēr jūs lietojat šīs zāles, lai redzētu, vai tas darbojas pareizi un lai varētu izmaiņām devas. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Šo zāļu lietošanas grūtniecības laikā (īpaši laikā pirmajā trimestrī), var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Ir ļoti svarīgi lietot folskābi pirms grūtniecības iestāšanās, un agrīnā grūtniecības zemākas izredzes kaitīgas blakusparādības Jūsu nedzimušajam bērnam laikā. Jautājiet ārstam vai farmaceitam palīdzību, ja jūs neesat pārliecināts, kā izvēlēties folskābes produktu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Alti-valproiskābes

Aknu darbības traucējumi var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles, un dažas var būt nopietnas. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: sāpes vai kuņģa sāpes vai jutīgums, māla krāsā taburetes, tumšs urīns, samazināta apetīte, drudzis, galvassāpes, nieze, apetītes zudums, slikta dūša un vemšana, ādas izsitumi, pietūkums pēdu vai apakšējo kāju, neparasts nogurums vai nespēks, vai dzeltenas acis vai ādu.

Valproiskābi var izraisīt daži cilvēki, kas uzbudināti, aizkaitināmība, vai parādīt citiem patoloģiskas uzvedību. Tas var izraisīt arī daži cilvēki ir domas par pašnāvību un tendences, vai kļūt nomākts. Ja pamanāt kādu no šīm blakusparādībām, pastāstiet par to savam ārstam.

Valproiskābi var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, kas skar vairākas ķermeņa orgānus (piemēram, aknu vai nieru). Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: drudzis, tumšs urīns, galvassāpes, izsitumi, sāpes vēderā, palielināti limfmezgli kaklā, padusē vai cirksnī, neparasts nogurums vai dzeltenas acis vai ādu.

Pankreatīts var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir sāpes pēkšņas un stipras kuņģa, drebuļi, aizcietējums, slikta dūša, vemšana, drudzis, vai vieglprātību.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja drudzis, iekaisis kakls, izsitumi, čūlas mutē, deguna asiņošana, smaganu asiņošana, palielināti limfmezgli, vai mazi sarkani vai violeti plankumi uz ādas parādās. Tie varētu būt simptomi nopietna asins problēmu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir neparasta miegainība, trulums, nogurums, vājums vai jūtas lēnumu, izmaiņas psihisko stāvokli, zema ķermeņa temperatūra, vai vemšana. Tie var būt simptomi nopietnā stāvoklī sauc hyperammonemic encefalopātiju.

Valproiskābi var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, lightheaded, miegains, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Alti-valproiskābes blakusparādības

valproiskābi

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt summu, jūs izmantojat, pirms apstāšanās pilnībā. Tas var palīdzēt novērst pasliktināšanos krampju un samazinātu iespēju, abstinences simptomus.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Šīs zāles būs pievienot alkohola ietekmi un citu CNS depresantiem (zāles, kas izraisa miegainību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, citas alerģijas, vai saaukstēšanās, sedatīvie, trankvilizatori, vai miega zāles, recepšu sāpes zāles vai narkotiku, zāles krampju (piemēram, barbiturāti), muskuļu relaksanti, vai anestēzijas, ieskaitot dažus zobu anestēzija. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no iepriekš, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība Kategorija Multiple risks ir atkarīgs no lietošanas

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Šizoafektīviem Disorder Seroquel, Prozac, litija, fluoksetīns, Abilify, Lamictal

Epilepsija gabapentīns, Lyrica, Neurontin, Lamictal, Depakote, Keppra

Krampji diazepāms, Valium, Topamax, Keppra, topiramāts, levetiracetāms

Mania litija, Depakote, risperidons, Risperdal, divalproeksu nātrija, haloperidolu