teorētiskā pieeja

Projektēšana antivielu-Based HIV vakcīnas

Izpratne HIV struktūra

Šī alternatīva pieeja attīstīt HIV vakcīnu ir balstīta uz teoriju, un ietver izveidojot izpratni par imūnreakciju pret HIV infekciju, un atrast veidus, kā radīt un uzlabot šo reakciju izmantojot vakcināciju. Daži no šiem teorētiskajiem pieejas mērķis ir novērst inficēšanos ar HIV, izmantojot antivielas, bet citi cenšas radīt aizsargājošu šūnu reakciju.

Neviens inficēti ar HIV ir jebkad izstrādāta imūnreakciju, kas noskaidroti infekciju, tāpēc zinātnieki vēl nezinām, kas ir efektīvs imūnreakciju pret vīrusu. Tomēr pētnieki novēroja, ka aptuveni 25 procenti no HIV inficēti cilvēki, dabiski attīstīt plaši neitralizējošo antivielu (bNAbs), lai vīruss pēc mēnešiem vai gadiem infekcijas. Šie bNAbs ir pierādīts laboratorijā, lai apturētu lielāko HIV celmu inficēt cilvēka šūnas. Tie nav izskaustu vīrusa inficētu cilvēku, tomēr, jo ar laiku bNAb parādās nobriedušu formā, HIV ir pieaugusi un mutācijas, lai izvairītos neitralizāciju ar šo antivielu. Bet, ja vakcīna varētu radīt bNAbs veseliem cilvēkiem, pirms inficēšanās ar HIV, antivielas, iespējams, varētu cīnīties vīrusu off pilnībā.

Projektēšana Cell-Based HIV vakcīnas

Vairāki pētījumi ar theernment zinātnieki, stipendiātiem un citiem, sniedz pierādījumus, ka vakcīna izsaukt bNAbs varētu pasargāt cilvēkus no inficēšanās ar HIV. Pirmkārt, zinātnieki ir pierādījuši, ka ievadot bNAbs uz pērtiķiem pasargā tos no inficēšanās ar cilvēka mērkaķis hibrīda vīruss līdzīgi HIV. Otrkārt, klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka ievadot bNAbs uz HIV inficētiem cilvēkiem samazina vīrusa daudzumu cirkulē asinīs. Treškārt, laboratorijas pētījumi ir parādījuši, ka bNAbs ievērojami nomāc HIV ražošanu no inficētajiem imūnās šūnas, kur vīruss slēpjas organismā.

Tieši pārbaudītu hipotēzi, ka bNAbs var novērst inficēšanos ar HIV, pāris lielu, starptautisku, theernment finansēto klīnisko pētījumu uzsāka 2016. gada pavasarī dodam infūzijām bNAbs veseliem pieaugušajiem ir augsts risks HIV, lai redzētu, kas aizsargā tos no vīruss. Šo pētījumu rezultāti, ko sauc par AMP (antivielu starpniecību novēršana) Pētījumi, ir gaidāmi 2022..

Viens no pirmajiem spēcīgākajiem bNAbs atklāts, VRC01, tika identificēts un izolēta ar zinātnieku theernment Vaccine Research Center (VRC) 2010. Kopš tā laika, pētnieki ir izolēti simtiem citu bNAbs, un daudzi zinātnieki ir uzsākušas projektu apgrieztās inženieris HIV vakcīnu, kas elicits vienu no šīm antivielām. Pamata process ietver nosakot vietu, kur bNAb saistās ar vīrusu, kas raksturo molekulāro struktūru šajā vietā detalizēti, projektēšana olbaltumvielu reprodukcija no saistīšanās vietām, un testēšanas reprodukcija, sauc imunogēnu, dzīvniekiem un cilvēkiem, lai redzētu, vai tas elicits vēlamo bNAb.

Viens no parakstu īpašību spēcīgu HIV bNAbs ir tas, ka tie mutācijas desmitiem reižu pirms sasniegt savu nobriedušu HIV-cīņas formu. Tas nozīmē izsaukt šādas antivielas ar vakcināciju visticamāk nozīmētu sākotnējo vakcīnu, lai uzsāktu bNAb attīstību seko virkne vakcinācijas pierunāt bNAb gar vēlamo attīstības ceļu. 2011 VRC vadītais pētījums par antivielu ģenētikas ļāva zinātniekiem secināt soli pa solim attīstību VRC01 un saistīto antivielu. Turklāt pētījumi VRC zinātnieki un theernment stipendiātiem ir atklāts, cik bNAbs un HIV stimulēt viens otru attīstīties, izgaismošanā par nepieciešamajiem struktūrām sākuma un starpposma imunogēni par HIV vakcīnas režīms, kas varētu radīt topošie bNAb un pierunāt to nobriest. 2015. gadā trio pētījumos ar dzīvniekiem, ko theernment saņēmēju iesniedza pierādījumus, ka šāda stratēģija varētu radīt vēlamo antivielu reakciju.

Saistītais pieeja radīt HIV vakcīna ir noskaidrot dažādus HIV antivielu, no kuriem katrs neitralizē tikai nelielu dažādas HIV celmu, bet kopā neitralizēt plašs. Šī stratēģija ir pievilcīgs, jo daži pieticīgi neitralizējošās antivielas ir daudz īsāks attīstības ceļu nekā bNAbs, tādējādi pieprasot daudz mazāk imunogēnus.

BNAbs saistās galvenokārt piecas nemainīgās objektiem, kas atrodas uz tapas uz HIV virsmas. Šie tapas sauc par aplokšņu glikoproteīnu, vai Env. Katrs smaile sastāv no trim identiskiem pāriem olbaltumvielu, ko sauc par trimēru. Daudzi mēģinājumi imunizēt pret HIV izmanto tikai vienu segmentu trimēra piemaisījumu, iegūstot neoptimāla rezultātus. Beidzot kļuva skaidrs, ka visa trimēru būtu efektīvāka imunogēnu. Tomēr Env ir ļoti grūti stabilizēt kā stand-alone molekulu atsevišķi no HIV. Tātad tas bija liels avanss, kad 2013. gadā, theernment stipendiāti inženierijas stabilāku formu Env un ieguvusi atomu līmeņa tēlu tā.

Nākamajā gadā, pētījumu kopīgi vadītie byernment zinātnieki atklāja, ka HIV vakcīna, kas māca imūnsistēmu, lai neitralizētu vīrusu būtu jābalstās uz konfigurācijas Env ņem pirms drošinātāji ar šūnā. VRC pētnieki ražo augstas izšķirtspējas strukturālo modeli šīs pre-kodolsintēzes vīrusu smaile, vērtīgs līdzeklis HIV imunogēnu dizainu. Turpmākie pētījumi theernment stipendiātiem ir pierādījuši, ka ir iespējams imunizēt dzīvniekus ar HIV trimēru olbaltumvielām un mainīt ENV imunogēnus lai tie stimulētu ražošanu senākajiem prekursoru īpaši bNAbs.

Alternatīva teorētiskā pieeja HIV vakcīnas izstrādē mērķis izvilinātu spēcīgu šūnu bāzes imūno atbildi, nevis antivielu reakciju. Daži theernment stipendiāti, kas veic šo stratēģiju jācenšas izdibināt šūnu imūnās atbildes uz visbiežāk statisko reģionos HIV ir olbaltumvielu, radot vakcīnas sastāvdaļas vērsta tikai uz šiem reģioniem. Turpretī citi stipendiāti cenšas izdibināt šūnu imūnās atbildes, izmantojot tā sauktās mozaīkas antigēnus, kas ir skaitļošanas iegūti proteīni rada brošēšana kopā ģenētiskās sekvences no visā HIV genoma. Mozaīkas antigēni ietver visizplatītākos visu potenciālo antivielu saistoša vietām HIV.

Ņemot citu ceļu, cits theernment grantee īsteno šūnu balstītu reakciju uz HIV radījusi imunogēnu ievietojot izvēlētās HIV gēnus nesaistītai vīrusu sauc citomegalovīrusu (CMV). Lielākā daļa cilvēku ir dabiski inficēti ar CMV, kas parasti neizraisa nekādus simptomus veseliem pieaugušajiem, un kas saglabājas organismā ļoti zemā līmenī vēl garners lielu imūno atbildi, kā T-šūnas bruņota cīnīties vīrusu cirkulēt augstiem numuriem asinis. Ar iepriekšēju pārbaudi šo pieeju, kas inficēti ar SIV, kas Simian formā HIV pērtiķiem, tika vakcinēti ar mērkaķis versiju CMV imunogēnu. Vairāk nekā puse no vakcinēto dzīvnieku pilnībā kontrolē SIV un galu galā jālikvidē to no viņu ķermeņiem gada vai divu laikā, atzīmējot pirmo reizi imūnreakcijas noskaidroti arī AIDS izraisošo vīrusu. Zinātnieki joprojām pēta, kā šī vakcīna darbojas šūnu un molekulu līmenī, un klīniskie izmēģinājumi gaida izvēli un izgatavošanu gala vakcīnas kandidātu.